Van Lenneplaan 13 1217 NA Hilversum

Koopsom € 1.295.000 k.k.

Omschrijving

Mooie vrijstaande monumentale villa gelegen in de prachtige villawijk “De Boomberg”, parkeren op eigen terrein, ruime voortuin en zonnige achtertuin op het Zuiden met berging. Villawijk “De Boomberg” is een van de oudste en meest gewilde woonbuurten in Hilversum en wordt gekenmerkt door kronkelende lanen, fraaie villa’s, weelderige groene en rustige omgeving op loopafstand van het centrum van Hilversum en station Hilversum CS en voor de natuurliefhebber dichtbij het Corversbos.
Heerlijk rustig, centraal wonen en toch dicht bij het centrum en tevens dicht bij de uitvalswegen naar Amsterdam en Utrecht.

Bouwjaar: 1905 Vloeroppervlakte 187 m². Perceeloppervlakte 364 m².

Indeling:
Begane grond:
Entree, ruime hal, hangend toilet met fonteintje en toegang tot de sta hoge kelder. Zeer ruime lichte woon-/eetkamer met eiken parketvloer, open haard, openslaande deuren naar de tuin, grote erker aan de voorzijde van de woning en een aparte kamer. Halfopen keuken (2020) met fraaie Franse tegelvloer, voorzien van inbouwapparatuur te weten: 4-pits gasfornuis, oven, koel-/vriescombinatie, afzuigkap en vaatwasser, aansluitend een ruime werk-/eetkamer met openslaande deuren naar de tuin.

Eerste verdieping:
Bordestrap met vaste kast naar de overloop, 3 ruime slaapkamers, waarvan 1 slaapkamer aan de voorzijde met een walk-in closet.
Moderne badkamer (2020) met Franse tegelvloer, zwevend toilet, 2 wastafels, inloopdouche en handdoekradiator.

Tweede verdieping:
Via vaste trap bereikbaar met ruimte kast, overloop, 4de slaapkamer met Velux dakraam, doorloopkamer met veel bergruimte en Velux dakramen geschikt als werkkamer met wasmachine-/droger aansluiting, 2de moderne badkamer met ligbad, zwevend toilet en vaste wastafel.

Bijzonderheden:
– Fraaie ruime villa (gemeentelijk monument);
– 2 badkamers en 4 slaapkamers;
– Zonnige achtertuin op het Zuiden;
– Parkeren op eigen terrein;
– Houten berging in de tuin;
– Geheel voorzien van dubbele beglazing en dakisolatie;
– Mooie eikenhouten parketvloer;
– Heerlijk rustig wonen in een prachtige buurt en dicht bij het centrum, een bijzondere
en fijne woonomgeving, zeker een bezoek waard!

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

koopsom
€ 1.295.000 kosten koper
Aangeboden sinds
30 januari 2026
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Villa, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1906
Specifiek
Beschermd stads of dorpsgezicht, monument
Soort dak
Pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk

Oppervlakten en inhoud

Wonen
187 m²
Overige inpandige ruimte
21 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
2 m²
Perceel
364 m²
Inhoud
783 m³

Indeling

Aantal kamers
6 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Ligbad, toilet, wastafel
Aantal woonlagen
4

Energie

Energielabel
F
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
Nefit Ecoline Hr Combi (gas gestookt combiketel uit 2004, eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Hilversum P 599
Oppervlakte
364 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
HVS00-P-599
Omvang
Geheel perceel

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin, tuin rondom, voortuin
Achtertuin
95 m²
Ligging tuin
Zuid bereikbaar via achterom

Bergruimte

Schuur/berging
Aangebouwd hout

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein
Bekijk alle kenmerken

Overige media

Van Lenneplaan 13
1217 NA Hilversum
Koopsom € 1.295.000 k.k.
-->