Leuk 2-kamer-HOEKappartement gelegen op de eerste woonlaag met EIGEN PARKEERPLAATS in de afgesloten parkeerkelder en berging in de onderbouw.
Het appartement ligt in het bruisende centrum met eigenlijk alle gewenste voorzieningen gelegen zoals de Albert Heijn, winkels, gezellige restaurants, Hilversum Centraal Station (met Intercity-verbinding naar Amsterdam), scholen en er zijn uitvalswegen naar de A1/A27.
Bouwjaar: 1965. Vloeroppervlakte: 44 m². Parkeerplaats: 12.5 m². Berging: 6.9 m².
Indeling:
Entree met vestibule, hal, woon-/eetkamer met prettige lichtinval en laminaatvloer en een eenvoudige open L-vormige keuken met barelement en vaste kast. De slaapkamer is voorzien van vaste kasten en de badkamer is voorzien van douche, toilet en wastafel.
In het souterrain is een eigen parkeerplaats aanwezig alsmede een berging en de meterkast is naast de voordeur gesitueerd.
Bijzonderheden:
– Leuke en centrale locatie in het centrum van Hilversum nabij vele voorzieningen;
– Loopafstand van het Hilversum Centraal Station;
– Servicekosten bedragen € 145,- (parkeerplaats en appartement) exclusief € 80,-
voorschot stookkosten per maand;
– Complex voorzien van lift;
– Inclusief eigen parkeerplaats in parkeerkelder.
– Berging in de onderbouw.